(¯`._. HepsiFanLari._.´¯)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(¯`._. HepsiFanLari._.´¯)

..:: Hepsi FanLarıNın siTesi::..

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  OyunlarOyunlar  

SEVGİ MSN NİCKLERİ

2 posters
YazarMesaj
Eren-Ji_GirL
--Süper.Mod--
--Süper.Mod--
Eren-Ji_GirL

Kadın
Hanqi Ruh HaLi.. : SEVGİ MSN NİCKLERİ Oylesinegifir9
Personalized field : SEVGİ MSN NİCKLERİ Fgjb0x7350ie6ss208f5

SEVGİ MSN NİCKLERİ Empty
MesajKonu: SEVGİ MSN NİCKLERİ   SEVGİ MSN NİCKLERİ Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 6:10 am

SEVGİ MSN NİCKLERİ

aLıştım aRtık YanLızLığa,, Senin aşKın Viz GeLir ßna,, ArtıK ßni SevSn De önemLi DeiL,, Zatn uzun YıLLar öYLe SanmışTım ya…

HeRGn yüzLerCe hayaL KuRaRsn HiçßiRi GeRçK oLmaz… ßiR Gün ßiR geRçK yaŞaRsn Hiç ßi HaYaLe sıĞmaz…[geRçeĞimsN]

Sen deprem gibi girdin yüreğime fay hattı çizdin yüreğime sevilmektesin bi tanem 8.4 şiddetinde

AyRıLMam Hadi Kov Beni Yüreginden Hic ßiR Yere Terketmem Seni Zar Zor ßuLdum ßen..!

Bazen hiç başlamamsı bigün bitmesinden iyidr.Çünki beraberlik yaşlanırken bi terk ediş gençleşir.

ilk yürümeyi öğrendiğimde, hayal kırıklıkları battı ayaklarıma

UnUtAmAmAktI teqq suçumm...ağlamaktı kaderim.. bir silahtı kurtuluşumm.sendin benim teqq sonumm...
sedos
--Administrator--
--Administrator--
sedos

Kadın
Lakap : Sedos
Hanqi Ruh HaLi.. : SEVGİ MSN NİCKLERİ Delibo10

SEVGİ MSN NİCKLERİ Empty
MesajKonu: Geri: SEVGİ MSN NİCKLERİ   SEVGİ MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 12:35 pm

çokk saol
https://gruphepsifanlari.all-up.com

SEVGİ MSN NİCKLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-